Eratunnid

Igas vanuses koertele, nii algajatele kui edasijõudnutele. Samuti probleemsete käitumiste korral. Õppekava ja harjutused valitakse vastavalt koeraomaniku soovile.

Tingimused:

  • TalTech Spordihoone (Männiliiva 7, Tallinn) või TalTech Mektory kõrval (Raja 4a, Tallinn), maksumus 55.-/1 h
  • Kliendi juures kodus (asukoht kokkuleppel, võimalikud vaid teatud piirkonnad), maksumus 100.-/1,5 h
  • Veebikonsultatsioon, maksumus 55.-/ 1 h
 

Kontakt: info@koertekoolitus.eu või 52 08 989

Kutsikate iseloomu testimine

Kellele on kutsikate test mõeldud?

Testimistulemused annavad lisainfot nii kasvatajale kui tulevasele koeraomanikule. Tihti kutsikad koos olles mõjutavad üksteist. Näiteks ebakindlam kutsikas saab julgust tugevama iseloomuga õelt/vennalt, suureneb toidumotivatsioon kui kutsikas on karjas (tekib konkurents) jms. Kuna testimise ajal on kutsikad nende jaoks võõras ruumis üksi, siis on võimalik näha ka omadusi, mida tavapärases keskkonnas ei näe. Testimisel saadud lisainfo aitab tulevasel omanikul kutsika kasvatamisel kohe õigetele asjadele tähelepanu pöörata. Samuti on kasvatajal lihtsam kutsikatele sobivaid omanikke valida ning kaasa anda kasulikke soovitusi koera kasvatamiseks.

Kuidas testimine käib?

Testimine viiakse läbi kui kutsikad on 7 või 8 nädalat vanad (oleneb tõust) kui kutsikad ei ole saanud veel omandada väga palju õpitud käitumist.  Testija ja testimisruum peavad olema kutsikatele võõrad. Katsete käigus kasutatakse ka erinevaid abivahendeid nagu vihmavari, käterätik, heli tekitavad esemed jms. Koera jaoks midagi ohtlikku ei ole. Testimistulemuste kokkuvõtte saab tellija elektrooniliselt. Kokkuvõttes on kirjeldatud kutsika käitumine katsete ajal ja iseloomu kirjeldus koos soovitustega, millele antud kutsika puhul kõige rohkem tähelepanu peaks pöörama.

Kontakt: info@koertekoolitus.eu või +372  52 08 989 Kati Ernits