Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Veebipoe  https://koertekoolitus.eu/online-koolitused/ (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Happy Dog OÜ (registrikood 12518512 ). Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ja teenuste ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuste vormistamine

Osta saab neid tooteid, millel on aktiivne punases kastis ostmist lubav tekst. Juhul kui kursuse info juures registreerimist võimaldavat punast kasti ei kuvata, siis on nimetatud kursusel kohad täis. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt Montonio makselahenduse kaudu.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale.
Täpsemad privaatsuspoliitika andmed Montonio makselahenduse kohta on leitavad https://montonio.com/et/juriidiline-teave/privaatsuspoliitika/

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest. Veebipood ei vastuta kvaliteedivigade eest, mis tulenevad ostjapoolsest internetiühenduse või ostja kastutatavate seadmete puudujääkidest.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul alates toote ostmise kuupäevast veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@koertekoolitus.eu

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast videote vaatamise tähtaja lõppemist.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@koertekoolitus.eu

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.