Pood

KOER. OTSE JA AUSALT

(Koos illustreeritud autogrammi ja pühendusega)

Üks Eesti tuntuimaid ja inspireerivamaid koertetreenereid Kati Ernits avab oma esimeses raamatus täiesti uue, otsekohese ja ausa nägemuse inimese ja koera kooselust, kus mõlemad pooled peavad pidevalt pingutama, kuid suurem vastutus lasub ikkagi inimesel.

See raamat on selge äratuskell enamikule koeraomanikele – hakates teise liigiga asju ajama, teadmata tema kommunikatsiooni eripärasid, määraksime automaatselt ennast ja oma koera kannatama. Kui tahame oma koeraga saavutada maksimaalselt lähedast suhet ning tema maailmast aru saada, peame just inimestena selgeks õppima koerte keele. Ja just seda see raamat aitab teha.

Pole olemas autentsemat inimese olemuse peegeldajat kui tema koer. Koerad panevad meid pidevalt proovile, suudavad meis välja tuua äärmuslikud emotsioonid ja näitavad, kus asuvad ebakindlused me elus. Õppides kasvama oma koeraga, saame metsikult õppida ka enda arengukohti inimesena. Võin garanteerida, et kõik, kes suudavad treenida oma koera hästi käituvaks loomaks, ei ole enam kunagi samad inimesed, kes nad olid enne selle koera tulekut.

KATI ERNITS

24.95